Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia to sposób na poznanie i zrozumienie siebie. Uczenie się, jak wziąć odpowiedzialność za swoje życie i nadać mu kształt, który nam odpowiada. W Good Day wierzymy, że korzystanie z pomocy psychoterapeuty powinno być czymś zupełnie zwyczajnym.

Nikogo nie dziwi, że dbamy o zdrowie naszych zębów chodząc do dentysty lub obcinamy włosy u fryzjera. Terapia nie jest usługą zarezerwowana dla jakiejś wąskiej, wyjątkowo problematycznej grupy osób – każdy może napotkać w swoim życiu okoliczności, podczas których będzie potrzebować dodatkowego wsparcia.

Jeśli czujesz, że utknęłaś/utknąłeś, masz kłopot, którego nie potrafisz rozwiązać lub po prostu nie wiesz dokąd zmierza Twoje życie, umów się na konsultację – zadzwoń lub napisz e-mail, a my dobierzemy odpowiedniego dla Ciebie terapeutę.

Spotkania odbywają się w zaprzyjaźnionych gabinetach psychoterapii w centrum Krakowa.

Koszt wizyty jest ustalany indywidualnie z każdym psychoterapeutą, mieści się w granicach 100-120 zł.

We work in both Polish and English.

Terapia par

Terapia par to spotkanie mające na celu umożliwienie nawiązania porozumienia, odbudowanie wzajemnego szacunku i zbudowanie nowego obrazu związku. Terapia par może wydawać się usługą skierowaną wyłącznie do osób znajdujących się na granicy rozstania, ale w istocie jest jednym z narzędzi, które mogą mu zapobiec.

Terapeuta nie jest sędzią oceniającym, kto jest bardziej winny kłopotów w związku, a raczej tłumaczem i przewodnikiem pomagającym wyjść z dawno wydeptanych ślepych uliczek. Podczas spotkania partnerzy mają możliwość bezpiecznego przedyskutowania tematów, które w codziennych rozmowach szybko przeradzają się w kłótnie lub jałowe nieporozumienia.

Kiedy czujemy się niewysłuchani przez partnera, sami nie mamy ochoty wsłuchiwać się w niego. Podczas spotkania każdy ma możliwość wypowiedzieć się i może liczyć na bezstronną pomoc terapeuty, który stara się uwzględnić perspektywę obu partnerów.

Sesja terapii par trwa 75 minut i kosztuje 180 zł.

We work in both Polish and English.

Zapisz się do newslettera

i pobierz listę "14 najlepszych książek rozwojowych wszechczasów"

 

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Goodday Katarzyna Światłoń, w celu przesyłania newslettera zawierającego informacje o produktach, usługach, nowościach, promocjach Goodday zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Dziękujemy!