Odcinek 4: O książkach zmieniających życie.

przez Good Day Po Godzinach

Jakie książki wpłynęły na nas i dlaczego? Jak dawać książki w prezencie? Opowiemy o naszych ulubionych książkowych smakołykach i sposobach, w jaki kształtują naszą tożsamość.

Odcinek 3: O śmierci i wdzięczności

przez Good Day Po Godzinach

Jak łączą się tematy śmierci, wdzięczności i obfitości? W jaki sposób refleksja nad śmiertelnością pozwala nam pełniej żyć? W tym odcinku zagłębiamy się w tabu śmierci, rozładowujemy je i przywracamy moc życiu – zgadzając się na branie i korzystanie z obfitości tego co jest. Co ma do tego piosenka Micomusic „Na krzywy ryj”? https://www.youtube.com/watch?v=PhID0iDq858 Posłuchaj! 
Zdjęcia, o których opowiadamy zobaczysz tu: https://www.facebook.com/JEdynie/posts/2330618367050328

Przemierzając ścieżki rozwoju osobistego trafiłyśmy na warsztaty Radical Honesty. Na czym polega radykalna szczerość? Do czego może się przydać? Jakie są jej efekty? Wszystkiego dowiesz się z podcastu! W załączniku link do Czecha. ;) https://www.radicalhonesty.com/sebastian-james

Pierwszy odcinek naszego podcastu: O dorosłości

przez Good Day Po Godzinach

W pierwszym odcinku bierzemy na warsztat temat dojrzałości i dorosłości. Czym ona jest? Co ma wspólnego ze ślimakami i złą pogodą? Z przymróżeniem oka dyskutujemy o przejawach emocjonalnej dojrzałości czerpiąc z doświadczeń terapeutycznych i osobistych przygód w boju z dorosłym życiem.

Zapisz się do newslettera

i pobierz listę "14 najlepszych książek rozwojowych wszechczasów"

 

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Goodday Katarzyna Światłoń, w celu przesyłania newslettera zawierającego informacje o produktach, usługach, nowościach, promocjach Goodday zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Dziękujemy!